αστερασ παοκ 3-2

Τότε που ο Ματίας Ιγκλέσιας μετά από ασύλληπτη κούρσα. καρυδάτη νίκη επί του ΠΑΟΚ στο Θεόδωρος Κολοκοτρώνης με 3-2 με τον Ματίας Ιγκλέσιας να καρφώνει τον Πασχαλάκη στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων και να κόβει τα.

Pin On Greek Superleague

ΠΑΟΚ - ΑΣΤΕΡΑΣ 4-0 0606 1430 Ακαδημιες Κ19.

αστερασ παοκ 3-2. Αστέρας 3-2 ΠΑΟΚ - Τα γκολ - 04032018. ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης 3-2. ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 3-1.

Άρης - ΑΣΤΕΡΑΣ 1-1 2905 1341 Ακαδημιες. Σαν σήμερα το 2018 ο Αστέρας πέτυχε μια εκπληκτική μια. ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 3-2 vid Σταύρος Σουντουλίδης 5 Φεβρουαρίου 2017 - 1910.

ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΚ 1-2 photos 0206 1330 Ακαδημιες Κ19. Τι κι αν είχε 020 στην Πυλαία. Ο ΠΑΟΚ με αυτή την αλλαγή γυρνάει το σύστημα σε 4-3-2-1 Λήξη του πρώτου ημιχρόνου ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης 1-1.

Έλαμψαν οι νέοι στην ματσάρα της Τούμπας 05022017 1738 Upd. Goal under 225. Το γκολ στο 98 το πανηγύρισαν στο.

Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ 3-2. Η ανάλυση του αγώνα Ο ΑΣΤΕΡΑΣ γνώρισε την εντός έδρας ήττα από τον ΠΑΟΚ με 1-2 στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής. Μην περιμένετε να ανέβουν τα γκολ στο Youtube δείτε λίγο μετά αφου σημειωθούν εδω httpwwwnovasports.

Αστέρας Τρίπολης ΠΑΟΚ 3-2 Τεράστια και πανάξια νίκη του Αστέρα Τρίπολης επί του ΠΑΟΚ με 3-2 με τον Ιγκλέσιας να σκοράρει στο 98 και να χαρίζει τους τρεις βαθμούς στην ομάδα του. Το καλό τρίποντο μπήκε στην καυτή Τούμπα. που στη πορεία έγινε 4-2-3-1 προκειμένου να ενισχύσει το κέντρο του απέναντι στον ΠΑΟΚ.

Ο Αστέρας κέρδισε με 3-2 τον ΠΑΟΚ με τον Ιγκλέσιας να πετυχαίνει το νικητήριο γκολ στο όγδοο λεπτό των καθυστερήσεων και ενώ ένα λεπτό πριν με πέναλτι του Πρίγιοβιτς επίσης θα συζητηθεί ο. Αστέρας Τρίπολης v ΠΑΟΚ Ελλάδα - Σούπερ Λιγκ 1 Score2-1 Corner2-2 1x2 odds575 450 150 PredictionTips. Έβαλε τα χέρια του και έβγαλε τα μάτια του ο ΠΑΟΚ στην Τρίπολη.

Μην περιμένετε να ανέβουν τα γκολ οι φάσεις στο Youtube δείτε λίγο μετά αφου σημειωθούν εδω. Ανατροπή στο τελευταίο 10λεπτο και διπλό στην Τρίπολη ο ΠΑΟΚ Προηγήθηκε ο ΠΑΟΚ 0-1 και έκανε την ανατροπή ο Αστέρας σε 2-1 πριν το τελικό 2-3 Ο ΠΑΟΚ προηγήθηκε είδε τον Αστέρα να ανατρέπει το σκορ και βρήκε τα ψυχικά. Superleague ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΟΚ 14092021 - 1225 Αισιοδοξία στον Αστέρα για Ριέρα ενόψει ΠΑΟΚ SUPERLEAGUE ΑΕΚ ΑΡΗΣ 13092021 - 2136.

Οι φιλοξενούμενοι έβαλαν δύσκολα στον ΠΑΟΚ αφού μπήκαν δυναμικά και προηγήθηκαν στο 17 με τον Μανιά. Παραμονές της αναμέτρησης του Αστέρα Τρίπολης με τον ΠΑΟΚ θυμόμαστε την απίστευτη την καρυδάτη νίκη των Αρκάδων με 3-2 το 2018 κόντρα σε διαιτησίες και Τσετσένους. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΟΚ Live Streaming.

Ούτε η ισοφάριση στο 96 του έσωσε βαθμό καθώς ο Ιγκλέσιας στο 97 χάρισε χρυσό τρίποντο 3-2 σε Αστέρα. Πώς τα Matchbox μάς οδηγούν σε ένα καλύτερο. Πρωτη Ομαδα ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΟΚ 1-2.

Ο ΠΑΟΚ ξεκίνησε με το δεξί τις υποχρεώσεις του στο Europa Conference League αφού μετά την απώλεια 0-1 ΠΑΣ Γιάννινα στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος κατάφερε να επικρατήσει της άσημης Λίνκολν 2-0. Ο Αστέρας σταμάτησε τον ΠΑΟΚ στην πορεία του προς την κατάκτηση του τίτλου καθώς μετά από εκπληκτικό παιχνίδι νίκησε με 3-2 παίρνοντας τη σπουδαία νίκη στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων στο πλαίσιο της 24ης αγωνιστικής. την ώρα που η ομάδα του Λουτσέσκου ήταν στην επίθεση για το 2-3.

Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ 3-2.